Корзина
255 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Самовывоз только по предварительному согласованию!Купить
+380986769551
+380500882640
+380686487060
УкраинаПолтавская областьТерентиевкаПолтавский р-н с.Терентиевка / заказы самовывозом отпускаются по предварительному согласованию в телефонном режиме!
"СадПолтавы" саженцы декоративных и плодовоягодных культур
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Чубушник, Жасмин садовый Вирджинал /Philadelphus 'Virginal' /в конт.0.5л/, фото 2
Чубушник, Жасмин садовый Вирджинал /Philadelphus 'Virginal' /в конт.0.5л/, фото 2
Чубушник, Жасмин садовый Вирджинал /Philadelphus 'Virginal' /в конт.0.5л/, фото 2
Чубушник, Жасмин садовый Вирджинал /Philadelphus 'Virginal' /в конт.0.5л/, фото 3

Чубушник, Жасмин садовый Вирджинал /Philadelphus 'Virginal' /в конт.0.5л/

Описание
Информация для заказа

Жасмин садовый Вирджинал /Philadelphus 'Virginal'/

Подвійна біла квітка - це великий листяний декоративний чагарник із голарктичного роду рослин, дуже витривалий, переносить посуху і міські забрудненя. Маса дивовижних  дуже ароматних подвійних білих квітів зацвітають у червні та липні. Розмір квіток до 8см!  Як міцний і витривалий чагарник Philadelphus Virginal ідеально підходить як декоративний зразок у будь-якому саду, як задній частині прикордонного чагарника, або його можна вирощувати у вигляді великої неофіційної живої огорожі висотою 180-240 см, де можна оцінити повний вплив аромату. Рекомендація 2-3 рослин на метр була б нормальною для посадки живоплоту і темпів росту, як правило, від 30-50 см на рік. Обрізка повинна відбуватися після цвітіння, повернувшись до сильного бутона і видаливши старі стебла

З висушених пелюсток жасмину  ви можете зробити суміш к чаю. Жасминовий чай відомий в Китаї за 800 років. Крім пелюстки використовуються для приготування страв, вони додають аромат ciastom, десерти, м'ясні страви . Зривати свіжі  розкриті квіти і висушити їх.

  • Цена: 95 грн.